KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – MICROBLADING I LIGHTSHAPE

2 DNI1990zł

SZKOLENIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – DO KOGO JEST SKIEROWANE:
To intensywne, dwu dniowe warsztaty zawodowe. Przeznaczone dla osób które pragną nauczyć się nowego zawodu, nowych umiejętności. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w dziedzinie makijażu permanentnego czy też kosmetyki. Osobie, mającej zmysł estetyczny z pewnością będzie łatwiej.
PROGRAM SZKOLENIA
Na szkoleniu nauczysz się wykonywać makijaż permanentny dwoma manualnymi metodami: microblading i softshade. Metoda ta ze względu na swoją naturalność i wiele zalet samego zabiegu cieszy się bardzo dużą popularnością.
Metoda microblading polega na rekonstruowaniu i uzupełnianiu włosków brwi, gwarantując ich naturalny wygląd. Pigment aplikowany jest ręcznie. Przy użyciu delikatnego nacisku tworzymy delikatne nacięcie, w które zostaje zaaplikowany pigment.
Metoda LIGHTSHAPE polega na stworzeniu efektu cienia między włoskami. Metoda ta jest równie naturalna jak metoda piórkowa (microblading), natomiast efekt jest nieco mocniejszy, można go porównać do efektu henny.
Zabieg wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych do jednorazowego użytku. Idealny makijaż brwi możemy zaprojektować bez względu na ilość własnych włosków lub całkowicie je zrekonstruować.
Ogromnym plusem nauki metod ręcznych jest, bardzo niski koszt inwestycji w sprzęt (około 500zł) , a zarazem wysoki koszt usługi za jaką płaci Nam klient. Średnia cena rynkowa zabiegu wynosi 600-1200zł.
Szkolenie składa się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej.
Część praktyczna obejmuje pracę na skórkach, na owocach, rysowanie kształtów brwi oraz praca na manekinach.
Po przejściu przez te wszystkie etapy treningu, każdy kursant ma do dyspozycji dwie modelki, którym wykonuje pełnowartościowy zabieg przy wsparciu trenera.

PROGRAM SZKOLENIA:


1. Microblading, softshade – opis metody i cele zabiegu

2. Bezpieczeństwo i higiena pracy w mikropigmentacji

3. Przeciwskazania do zabiegu

4. Potencjalny klient i zainteresowanie tematem makijażu permanentnego.

5. Wywiad kosmetyczny

6. Niezbędne narzędzia i akcesoria do wykonania zabiegu

7. Przygotowanie stanowiska pracy

8. Cechy charakterystyczne brwi

9. Nauka rysunku brwi

10. Techniki szkiców brwi

11. Znieczulenie pigmentowanej powierzchni skóry

12. Zalecenia dla klienta po zabiegu

13. Microblading, softshade krok po kroku

14. Powikłania po makijażu permanentnym

15. Ceny i opłacalność zabiegu

16. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

17. Dokumentacja pisemna: uniwersalna zgoda na wykonanie zabiegu, karta pacjenta i dokumentacja fotograficzna

18. Ćwiczenia manualne na sztucznych skórach

19. Profesjonalne wykonanie zabiegu na modelce

PO UKOŃCZONYM PRZEZ KURSANTÓW KURSIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN


logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 500 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.


SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.