MEZOTERAPIA IGŁOWA, MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA, LIPOLIZA INIEKCYJNA, ROLLERY

16 GODZIN / 2 DNI1690zł

KURS MEZOTERAPII IGŁOWEJ, MIKROIGŁOWEJ FRAKCYJNEJ, LIPOLIZY INIEKCYJNEJ, ROLLERÓW – DO KOGO JEST KIEROWANY:
Nasza oferta zawiera nowatorskie i specjalistyczne szkolenia z zakresu kosmetologii medycznej i zabiegów estetycznych. Przeznaczona jest dla osób, które pragną w profesjonalny sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

PROGRAM SZKOLENIA
Program obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia z zakresu kosmetologii medycznej, jak również wyselekcjonowane metody i techniki autorskie opracowane przez certyfikowanego szkoleniowca.

Zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały. Nauka odbywa się w komfortowych warunkach, nowoczesnej profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej. Małe grupy pozwalają trenerowi na indywidualny tok nauczania i pomoc w trakcie odbywania ćwiczeń. 90% szkolenia to zajęcia praktyczne, na które zapewniamy osoby w charakterze modeli.
Część teoretyczna przekazana w formie skryptu w oparciu o program autorski.

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzaniu małych dawek substancji biologicznie czynnych bezpośrednio do skóry właściwej. Produktem są koktajle zabiegowe. Wskazania do wykonania zabiegu to zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizacja, cellulit, łysienie, rozstępy i wiele innych.

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna polega na przeprowadzeniu serii mikronakłuć, których bezpośrednią rolą jest pobudzenie i regeneracja włókien kolagenowych i elastyny zawartych w skórze. Do zabiegu wykorzystywane jest specjalistyczne narzędzie – dermapen.

Mezoterapia mikroigłowa roller polega na wprowadzeniu odżywczych produktów do skóry poprzez nakłucia skóry specjalnym rollerem kosmetycznym posiadającym mikroigły. Szybki i skuteczny sposób na odżywienie, nawilżenie i regenerację skóry.

Lipoliza iniekcyjna polega na likwidowaniu zlokalizowanej tkanki tłuszczowej poprzez wkłucia w miejscach gdzie znajduje się problem. Po zabiegu zaleca się intensywny trening sportowy szczególnie na partie objęte zabiegiem. Utrata centymetró gwarantowana!

 

 

PROGRAM SZKOLENIA:


1. Rodzaje mezoterapii
2. Wskazania i przeciwskazania do zabiegu
3. Możliwe powikłania pozabiegowe
4. Zalecenia dla klienta
5. Znieczulenie przed zabiegiem
6. Techniki iniekcji
7. Wykorzystywane preparaty do zabiegu, omówienie składników aktywnych
8. Propozycje serii zabiegów kosmetycznych
9. Karta klienta, formularz świadomej zgody
10. Praktyczne wykonanie wybranych zabiegów:

  • Mezoterapia igłowa twarzy
  • Mezoterapia igłowa głowy
  • Lipoliza iniekcyjna wybranej partii ciała
  • Mezoterapia mikroigłowa derma – roller twarzy, szyi i dekoltu
  • Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna twarzy

PO UKOŃCZONYM PRZEZ KURSANTÓW KURSIE WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN


logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 500 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.


SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.