KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1, 2:1

8 godzin750zł

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS – DO KOGO JEST SKIEROWANY:
To intensywne, całodniowe warsztaty zawodowe. Przeznaczone dla osób które pragną nauczyć się przedłużania rzęs techniką 1:1. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w dziedzinie rzęs, ani w zakresie wizażu lub kosmetyki.

PROGRAM SZKOLENIA
Program nauczania obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Część praktyczna obejmuje pracę na główkach treningowych, a następnie zabieg pełnego przedłużenia i zagęszczenia rzęs odbywa się na modelce.

Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy
 

Przystępując do szkolenia z przedłużania rzęs, gwarantujemy naukę przedłużania rzęs metodą 1:1 2:1. Metoda 1:1 polega na doklejeniu pojedynczych rzęs sytetycznych „rzęsa do rzęsy”– jedna rzęsa sztuczna do jednej rzęsy naturalnej. W przypadku metody 2:1 – do jednej rzęsy naturalnej doklejamy dwie syntetyczne co pozwala na uzyskanie efektu większego zagęszczenia.
 

PROGRAM SZKOLENIA ORAZ ZAGADNIENIA MERYTORYCZNE:


Część teoretyczna:

 • BHP w gabinecie kosmetycznym
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • Omówienie produktów i narzędzi do pracy
 • Rodzaje i podział rzęs dostępnych na rynku
 • Pielęgnacja rzęs po przedłużeniu
 • Korekty kształtu oka

Część praktyczna:

 • Przygotowanie stanowiska pracy
 • Wywiad z klientką
 • Przygotowanie Klientki do zabiegu przedłużenia i zagęszczania rzęs
 • Dobór rodzaju rzęs z uwzględnieniem oczekiwań Klientki
 • Aplikacja rzęs
 • Uformowanie i stylizacja rzęs

PO UKOŃCZONYM PRZEZ KURSANTÓW KURSIE PRZEDŁUŻANIA RZĘS – WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI.


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN


logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
 

OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 200 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.

 


pesetyAby podnieść jakość i precyzję szkoleń proponujemy zakup zestawu pęset.
Koszt takich pęset przy zapisie na kurs wynosi tylko 80 zł.

 
 


Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 kolejny sezon bije absolutne rekordy popularności. Kobiety marzą o pięknym, głębokim spojrzeniu, który mogą uzyskać właśnie dzięki tej metodzie. Cenią ją również za niezwykłą wygodę. Najważniejsze jest,aby zabieg był wykonany przez wykwalifikowanego specjalistę.

Nasz instytut organizuje kurs przedłużania rzęs zarówno dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tą metodą, jak i dla specjalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę. Jedynymi wymaganiami są precyzja, dbałości o szczegóły i cierpliwość. Na naszych kursantów czekają doskonale wyposażone stanowiska pracy, a część praktyczna będzie prowadzona na główkach treningowych.

Podczas kursu omówione zostaną produkty, techniki oraz narzędzia potrzebne do wykonania zabiegu. Otrzymacie Państwo kompleksową wiedzę z zakresu przygotowania miejsca pracy, diagnozy naturalnych rzęs, profesjonalnego doboru odpowiednich rzęs do określonego kształtu oka. Nasz wysoko wykwalifikowany szkoleniowiec udzieli również informacji odnośnie problemów jakie mogą wystąpić podczas zabiegu, odpowiedniej pielęgnacji, malowania, ewentualnych korekt oraz zmywania.

Kurs przedłużania rzęs zajmie jeden, intensywny dzień, po którym opanują Państwo nowe umiejętności.SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.