KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS EFEKT KIM KARDASHIAN

8 godzin / 1 dzień800zł

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS – DO KOGO JEST SKIEROWANY:
Stylizacja rzęs efekt Kim Kardashian, znana również jako Camellia lub Glammy Mess to obecnie najbardziej poszukiwana metoda przedłużania rzęs. Warunkiem koniecznym jest znajomość techniki 1:1 oraz VOLUME LASHES 2D-8D.

PROGRAM SZKOLENIA
Program nauczania obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Część praktyczna obejmuje naukę „ metody ząbkowej”, a następnie wykonanie zabiegu pełnego przedłużenia i zagęszczenia rzęs na modelce.
Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy.
 

Rzęsy w stylu Kim Kardashian wykonywane są za pomocą „metody ząbkowej”, stosuje się w niej naprzemiennie sztuczne rzęsy o różnej długości. W tego typu stylizacji występują trzy długości rzęs z różnicą 2mm między każdą rzęsą np. 8 ,10, 12 mm. Długość rzęs dopasowana jest do wielkości oka i oczekiwanego efektu.
 

Dzięki metodzie Easy Lashes w niezwykle szybkim tempie możemy uzyskać piękne, wyraziste spojrzenie, bez efektu ciężkości i sztuczności.
 

Rzęsy w tym stylu dają spektakularny efekt w formie rozgwiazd. To dobry wybór dla osób , którym zależy na otworzeniu i powiększeniu oka . Rzęsy są dość długie i delikatnie rozrzedzone, dzięki czemu nie dają efektu płaskiego wachlarza znanego z metod objętościowych. Ta metoda daje efekt Glamour.

 

PROGRAM SZKOLENIA ORAZ ZAGADNIENIA MERYTORYCZNE:


Część teoretyczna:

  • BHP w gabinecie kosmetycznym
  • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
  • Omówienie produktów i narzędzi do pracy
  • Pielęgnacja rzęs po przedłużeniu
  • Korekty kształtu oka

Część praktyczna:

  • Nauka „metody ząbkowej”
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Wywiad z klientką
  • Przygotowanie Klientki do zabiegu przedłużenia i zagęszczania rzęs
  • Wykonanie zabiegu na modelce

KURS KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM CERTYFIKATU. WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI.


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN


logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
 

OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 200 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.

 


pesetyAby podnieść jakość i precyzję szkoleń proponujemy zakup zestawu pęset.
Koszt takich pęset przy zapisie na kurs wynosi tylko 80 zł.

 
 SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.