KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODAMI 1:1, 2:1, EASY LASHES, VOLUME LASHES 2D-8D, EFEKT KIM KARDASHIAN, GOTOWE KĘPKI

34 godziny3700 zł

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS – DO KOGO JEST SKIEROWANY:
Pakiet stylizacji rzęs (4 metody) skierowany jest dla osób chcących poszerzyć swoją ofertę w gabinecie kosmetycznym o najnowsze techniki stylizacji rzęs, bądź tych którzy chcą zacząć przygodę z branżą kosmetyczną. Przyjdź i przekonaj się w jaki sposób możesz podwyższyć swoje zarobki.

PROGRAM SZKOLENIA:
Na szkoleniu poznasz najbardziej pożądane metody na rynku. Gwarantujemy naukę przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, easy lashes i volume lashes 2D – 8D.
Program nauczania obejmuje część teoretyczną i praktyczną.
Część praktyczna obejmuje pracę na główkach treningowych, a następnie zabieg pełnego przedłużenia i zagęszczenia rzęs odbywa się na modelce.
Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy.
Szkolenia indywidualne lub w niewielkich grupach.
Szkolenie trwa 2 dni.

METODA 1:1, 2:1
METODA 1:1, 2:1
METODA EASY LASHES
METODA EASY LASHES
METODA VOLUME LASHES 2D 8D
METODA VOLUME LASHES 2D 8D
EFEKT KIM KARDASHIAN
EFEKT KIM KARDASHIAN

 

 • Metoda 1:1 2:1 polega na doklejeniu pojedynczych rzęs sytetycznych „rzęsa do rzęsy”– jedna rzęsa sztuczna do jednej rzęsy naturalnej. W przypadku metody 2:1 – do jednej rzęsy naturalnej doklejamy dwie syntetyczne co pozwala na uzyskanie efektu większego zagęszczenia.
   
 • Metoda Easy Lashes to autorska metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejaniu sztucznych rzęs, tak by powstał wachlarz rzęs. Zabieg trwa około 40 minut. Metoda ta zyskała wielką sympatię wśród Pań, które cenią swój czas, a zarazem lubią uwodzić spojrzeniem. Rzęsy utrzymują się około 2-3 tygodni. Dzięki metodzie Easy Lashes w niezwykle szybkim tempie możemy uzyskać piękne, wyraziste spojrzenie, bez efektu ciężkości i sztuczności.
   
 • Metoda Volume Lashes 2D – 8D jest to nowa technika polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cieniutkich rzęs, które nie powodują obciążenia rzęs naturalnych klientki. Do wykonania takiego wachlarzyka używamy rzęs o grubości 0,03 – 0,10 co daje wspaniały efekt zagęszczenia i przedłużania rzęs.

 

PROGRAM SZKOLENIA ORAZ ZAGADNIENIA MERYTORYCZNE:


Część teoretyczna:

 • BHP w gabinecie kosmetycznym
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • Omówienie produktów i narzędzi do pracy
 • Pielęgnacja rzęs po przedłużeniu
 • Korekty kształtu oka

Część praktyczna:

 • Przygotowanie stanowiska pracy
 • Wywiad z klientką
 • Przygotowanie Klientki do zabiegu przedłużenia i zagęszczania rzęs
 • Dobór rodzaju rzęs z uwzględnieniem oczekiwań Klientki
 • Aplikacja rzęs
 • Uformowanie i stylizacja rzęs

PO UKOŃCZONYM PRZEZ KURSANTÓW KURSIE PRZEDŁUŻANIA RZĘS – WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI.


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

TERMINY SZKOLEŃ


12-13.03.2022
19-20.03.2022
26-27.03.2022

logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
 

OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 200 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.

 


pesetyAby podnieść jakość i precyzję szkoleń proponujemy zakup zestawu pęset.
Koszt takich pęset przy zapisie na kurs wynosi tylko 120 zł.

 
 SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.