KURSY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

NICI PDO I STOPIEŃ
1 dzień/2290zł
NICI PDO II STOPIEŃ
1 dzień/2890zł
STYMULATORY TKANKOWE
8 godzin / 1 dzień 1790 zł


Dbanie o urodę jest niezwykle ważną kwestią zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Często tradycyjne kosmetyki czy kremy nie są skuteczne lub po prostu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Rozwiązanie przynosi medycyna estetyczna. Zapewniamy szereg szkoleń prowadzonych przez specjalistów. Umożliwiamy zarówno uzyskanie profesjonalnej wiedzy, jak również samodzielne wykonywanie zabiegów. Kurs medycyny estetycznej w naszej Akademii obejmuje bowiem zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Branża estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie. Wiemy to i zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz rozwiązaniami. Wśród naszych szkoleń proponujemy między innymi szkolenia z kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej, frakcyjnej czy lipolizy iniekcyjnej w różnych stopniach zaawansowania.

Praca to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z kursantami. Z przyjemnością przekazujemy im wiedzę, podpowiadamy, a także informujemy o nowych zabiegach oraz produktach na rynku.

Kurs medycyny estetycznej w Akademii Beauty Extra, to spotkanie z najlepszymi specjalistami, solidna dawka merytorycznej wiedzy oraz furtka do tego, aby pomagać innym spełniać marzenia o pięknym wyglądzie czy o pozbyciu się kompleksów, które często rzutują na ich poczuciu własnej wartości.

.