KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – METODA KOMPAKTOWA + MICROBLADING + LIGHTSHAPE

5 DNI4590zł

SZKOLENIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – DO KOGO JEST SKIEROWANE:
Nasza oferta zawiera nowatorskie i specjalistyczne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Przeznaczona jest dla osób, które pragną w profesjonalny sposób przygotować się do zawodu ligiernistki, a także poznać organizację pracy związaną z tym zawodem.

PROGRAM SZKOLENIA
Program obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu makijażu pernamentnego, jak również nowatorskie techniki opracowane przez doświadczonego szkoleniowca.

Szkolenie obejmuje nauke makijażu permanentnego metodą kompaktową (cień – brwi, usta oraz kreska zagęszczająca linię rzęs) oraz DWÓCH technik manulanych – microblading i lightshape.

Szkolenie trwa 5 dni. Od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Metoda microblading polega na rekonstruowaniu i uzupełnianiu włosków brwi, gwarantując ich naturalny wygląd. Pigment aplikowany jest ręcznie. Przy użyciu delikatnego nacisku tworzymy delikatne nacięcie, w które zostaje zaaplikowany pigment.

Metoda lightshape polega na stworzeniu efektu cienia między włoskami. Metoda ta jest równie naturalna jak metoda piórkowa (microblading), natomiast efekt jest nieco mocniejszy, można go porównać do efektu henny.

Metoda kompaktowa polega na pigmentacji brwi, ust oraz oczu tradycyjną metodą cieniowania, efekt makijażu jest mocniejszy oraz bardziej trwały w porównaniu do metod ręcznych.

Pracujemy i uczymy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i produktach.
W pierwszym dniu szkolenia odbywają się zajęcia teoretyczne, następnie ćwiczenia na skórach, w drugim i trzecim dniu szkolenia są zajęcia praktyczne na modelach.

Zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały. Nauka odbywa się w komfortowych warunkach, małe grupy pozwalają trenerowi na indywidualny tok nauczania i pomoc w trakcie odbywania ćwiczeń. 90% szkolenia to zajęcia praktyczne, na które zapewniamy osoby w charakterze modeli.

Część teoretyczna przekazana w formie skryptu w oparciu o program autorski.

 

PROGRAM SZKOLENIA:


1. Makijaż permanentny – cele zabiegu, możliwości

2. Bezpieczeństwo i higiena pracy

3. Przeciwwskazania

4. Anatomia skóry

5. Potencjalny klient i zainteresowanie tematem mikropigmentacji

6. Narzędzia i akcesoria

7. Stanowisko pracy

8. Rodzaje cery, przyjmowanie pigmentu

9. Trwałość zabiegu- zależności

10. Pielęgnacja pozabiegowa

11. Znieczulenia

12. Barwy i odcienie skóry

13. Teoria koloru, dobór pigmentów

14. Etapy doboru pigmentu

15. Neutralizacja, korekta niechcianych kolorów na brwiach, ustach

16. Fakty – rezonans magnetyczny

17. Reakcje alergiczne, świadomość, testy skórne na 5 różnych alergii

18. Eyeliner – kreska

19. Usta

20. Brwi

21. Ceny i opłacalność zabiegu

22. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

23. Dokumentacja klienta: fotografia, zgoda na wykonanie zabiegu

24. Ćwiczenia na sztucznych materiałach, a następnie wykonanie makijaży na modelkach.

PO UKOŃCZONYM PRZEZ KURSANTÓW KURSIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – WYSTAWIAMY CERTYFIKAT FIRMY W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM. CERTYFIKAT UPRAWNIA DO PRACY RÓWNIEŻ POZA GRANICAMI POLSKI


ZAJĘCIA REALIZOWANE SĄ W GODZINACH OD 09.00 DO 17.00

ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN


logo_urzad_pracyDOFINANSOWANIE Z URZĘDÓW PRACY:
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy jesteś zainteresowana/y kursami z naszej oferty, Twój kurs może być zrefundowany nawet w 100%. Informujemy, że istnieje możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden kurs. Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty. W indywidualny sposób dopasujemy kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań lokalnego rynku.
 

OpłatyWARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WYBRANIE TERMINU ORAZ WPŁATA ZALICZKI 500 ZŁ

UWAGA:
Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaliczkę należy wpłacić w ciągu 3dni roboczych od momentu rezerwacji miejsca. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada. Możliwa jest zmiana terminu kursu 1raz – najpóźniej na 5 dni (robocze) przed rozpoczęciem.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie powiadomienia o braku uczestnictwa w w/w terminie opłata zaliczki nie będzie zwracana.


SKONTAKTUJ SIE I DOWIEDZ SIE WIECEJ Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami


Program szkolenia jest programem autorskim i stanowi własność intelektualną centrum i kształcenia kosmetycznego SEPT SUR SEPT, podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części tekstu lub całości tekstu, programów szkoleniowych i opisów.

Miejsce szkolenia

Beauty Extra
Akademia Szkoleń Kosmetycznych
ul. Królowej Marysieńki 2
02-954 Warszawa

 

tel: 22 415-69-37,

e-mail: info@beautyextra.pl

.