Prawdziwy lifting bez skalpela – NICI PDO


Zabiegi szyte na miarę potrzeb klientów.

Kosmetologia i medycyna estetyczna to dziedzina, która jak wiadomo – niezwykle dynamicznie się rozwija. Chcemy, aby zabiegi, którym poddajemy się w walce z upływającym czasem, przynosiły trwałe efekty i były wykonywane przez osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dlatego kursanci w Akademii Beauty Extra uczą się często od podstaw wszystkiego, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów.
Co za tym idzie – bezustannie powstają coraz bardziej nowoczesne i bezpieczne metody, które poparte są wynikami badań, a w efekcie dają jeszcze bardziej spektakularne i pożądane efekty.

NICI, jako przełom w medycynie estetycznej.

W mojej Akademii zebraliśmy sprawdzone, najlepsze, a jednocześnie najbardziej bezpieczne metody odmładzania i leczenia skóry. Z pewnością nici to wielkie odkrycie medycyny estetycznej, bo jest to idealna alternatywa dla liftingu operacyjnego. Ponadto, zabieg ten jest coraz bardziej popularny, jednak nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób działają nici, dlatego często dostaje pytania czy faktycznie warto je stosować. Podejmę dzisiaj ten temat, rozwiewając wszelkie wątpliwości .

NICI liftingujące dobre na wszystko!

Nici liftingujące służą do wykonywania małoinwazyjnych zabiegów dających natychmiastowe, rewelacyjne efekty. To doskonale rozwiązanie dla osób, które boją się operacji lub dla których za wcześnie jest na lifting chirurgiczny. Stosuje się je od momentu pojawienia się pierwszych oznak starzenia i nie ma górnej granicy wieku ich stosowania. W ten sposób w krótkim czasie można przywrócić ładny kontur twarzy, szyi i dekoltu, a także nadać jędrność okolicom ramion, ud, pośladków czy brzucha. Efekt pożądanego liftingu uzyskiwany jest dzięki haczykom, specjalnemu splotowi nici i właściwościom pobudzania syntezy kolagenu oraz elastyny. Nici tworzą w skórze swego rodzaju rusztowanie. Umożliwiają podciągnięcie obwisłych tkanek i podwieszenie ich tak, aby zapobiec ponownemu opadaniu. Różnią się surowcem, z którego je wykonano, budową, długością, a także rodzajem powierzchni. Zawsze dobierane są indywidualnie do każdego klienta – w zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać oraz następnie – jaki problem rozwiązać.

Zabieg nićmi? To brzmi groźnie!

Bez obaw, gdyż procedura podawania produktu (nici) jest dość prosta. Implementacja jest wykonywana po uprzednim znieczuleniu maścią z lidocainą, zatem zabieg jest w zasadzie bezbolesny. Nici wprowadza się pod skórę delikatną, bardzo cienką igłą, wokół której owinięta jest pojedyncza nić. Igłę wyjmuje się, natomiast nić pozostaje wewnątrz, gdzie zakotwicza się tworząc rusztowanie niwelujące znienawidzoną wiotkość skóry. Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i mogą pojawić się siniaki, które ustępują po około 4-7 dniach. Co niezwykle istotne – nie ma przeciwwskazań, aby po zabiegu wrócić bez problemu do codziennych aktywności.

Efekt spektakularny, ale zawsze bardzo dyskretny.

Rezultat podania podskórnie nici widoczny jest od razu po zabiegu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu: kolagenu i elastyny. Trwa on przez cały okres utrzymywania się nici w skórze, dzięki czemu staje się elastyczna, grubsza i jędrniejsza. Nici wpływają również wzmacniająco na obwisłe tkanki.
Z całego serca polecam ten zabieg, bo jest szybki, prosty, niemal bezbolesny, a efekty zwalają z nóg. Dodatkowo, popyt na nici stale wzrasta, a biorąc pod uwagę, że w gabinetach jest to jeden z droższych zabiegów – warto zdobyć certyfikat i jednocześnie przyczynić się do sukcesu salonu. W Beauty Extra szkolimy z nici od A do Z na atrakcyjnych cenowo warunkach, dlatego każdy kursant wychodzi od nas z dużą wiedzą i praktyką tak, żeby kolejnego dnia mógł już swobodnie wykonywać zabieg w swoim miejscu pracy.

Proponowane kursy:

NICI PDO I STOPIEŃ
1 dzień/2290zł
NICI PDO II STOPIEŃ
1 dzień/2890zł.