Kwas hialuronowy, jako najlepszy przyjaciel w wypełnianiu naszych zmarszczek.


Jak poprawiłam swoje samopoczucie?

Słowu ‘spektakularny’ można nadać wiele znaczeń w zależności od osoby, która interpretuje daną sytuacje. Wiecie, kiedy ja go użyłam po raz pierwszy? Kiedy moje wyraźne bruzdy nosowo-wargowe zniknęły po raz pierwszy kilka lat temu, a co za tym idzie – nie musiałam oglądać w lustrze ponurego i smutnego wyrazu swojej twarzy. Nie ulega wątpliwości, że usuwanie zmarszczek to jedne z najbardziej spektakularnych zabiegów medycyny estetycznej, dające kobietom w końcu dobre samopoczucie oraz satysfakcję z młodszego wyglądu. Jakaż byłam szczęśliwa, że na ponad rok mam spokój od tych znienawidzonych kresek wokół ust! 😊

Czy efekt wypełnień kwasem hialuronowym jest aby na pewno naturalny?

Dysponujemy aktualnie metodami, które umożliwiają całkowite usunięcie niemal wszystkich zmarszczek, a dodatkowo możemy także zachować jędrność, napięcie i gęstość skóry. Zatem bez trudu można utrzymać swoją urodę, a także dobrą kondycję cery za pomocą chociażby wypełniaczy, których jestem ogromną fanką i to w pełni naturalny, a przede wszystkim bezpieczny sposób! Jak pisałam Wam we wcześniejszych wpisach (do których gorąco odsyłam) kwas hialuronowy występuje w organizmie każdego z nas i kursantki w Akademii Beauty Extra zawsze tłumaczą naszym modelkom, że rezultatem wypełnień choćby doliny łez czy dodania objętości policzkom nie będzie zmiany rysów twarzy. Spokojnie. To tylko dyskretne pomaganie naturze 😉. Osobiście zawsze wybieram terapie bardzo dyskretne i subtelnie. Naszym celem jest, by modelki czuły się młodziej, ale nie było widać jakichkolwiek śladów czy objawów ingerencji naszych szkoleniowców czy kursantek.

Jak to wygląda?

Otóż, zabieg polega na podaniu bezpośrednio pod zmarszczkę preparatu wypełniającego. Stosowany tu kwas hialuronowy realizuje dwie funkcje: podany śródskórnie wypycha i wygładza zmarszczki, dodatkowo nawilża skórę, nadając jej młodszy wygląd.

Efekty rzeczywiście spełnią moje oczekiwania?

Po dobrze dobranych zabiegach twarz powinna wyglądać na młodszą i bardziej optymistyczną, znika wyraz zmęczenia, zasępienia tudzież groźny wygląd. Bruzdy nosowo-wargowe najczęściej ulegają znacznemu spłyceniu, a w wielu przypadkach można je usunąć całkowicie. Na wyraz twarzy bardzo wpływa okolica ust – w tym celu podnosimy kąciki oraz spłycamy zmarszczki w ich okolicy, są to tak zwane ‘marionetki’. Skutecznie spłycamy także nawet głębokie zmarszczki szyi. Końcowy efekt widoczny jest po 5-7 dniach od zabiegu i wierzcie mi lub nie – nie spotkałam się jeszcze z żadną niezadowoloną osobą. Kwas hialuronowy to nasz największy sprzymierzeniec i przyjaciel w walce z czasem!

Proponowane kursy:
.