Mezoterapia igłowa – koktajl witaminowy naszej skóry


Co was najbardziej relaksuje? Mnie osobiście wizyta w dobrym salonie na zabiegu pielęgnacyjnym połączonym z masażem twarzy. Niestety, efekty drobnych zabiegów upiększających nie utrzymują się zbyt długo.
Dzisiaj opowiem Wam o moim ulubionym zabiegu – mezoterapii igłowej. Fakt – nie jest to zabieg, podczas którego udaje mi się zrelaksować, ale dzięki znieczuleniu nie odczuwam też żadnego bólu 😊. Jeżeli chodzi o efekty – zabieg warty jest wszystkiego i rekompensuje strach przed igłą!

Mezoterapia igłowa – co to właściwie jest?

Przede wszystkim to najlepszy zabieg, dzięki któremu można poprawić kondycje skóry, spłycić nieco zmarszczki i zredukować jej niedoskonałości. W głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, nazywane koktajlem witaminowym, który natychmiastowo wpływa na jej lepszą jakość. Mezoterapia igłowa to zatem idealne rozwiązanie w regeneracji skóry, odmłodzeniu jej i wyglądzie jakbyśmy nigdy nie były zmęczone. Niemożliwe? A jednak!

Co zawierają koktajle do mezoterapii?

W mojej Akademii Beauty Extra preparaty, które zamawiamy na szkolenia zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy i kompleksy witamin takich, jak: witamina A, C lub E jak również czynne substancję pochodzące z zielonej herbaty czy alg. Co szczególnie warte jest podkreślenia to fakt, iż dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności i dobroczynnej mocy naszej spragnionej skórze. Dzięki bezpośredniej drodze podania witaminy nie utleniają się, a ich ilość wystarcza do spowodowania zakładanych procesów, takich jak: zwiększenie produkcji kolagenu czy hamowanie degenerujących skórę reakcji wolnorodnikowych!

Jak wygląda i na czym polega zabieg?

Zabieg igłowej mezoterapii to stosunkowo gęste podanie śródskórnie substancji odżywczych w celu ich zrewitalizowania. Podczas wykonywania jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, natomiast składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę działając profilaktycznie i stymulując ją do totalnej regeneracji.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Prawdę mówiąc nawet jeden zabieg da efekt, ale jeżeli zależy nam, aby rezultaty utrzymywały się jak najdłużej to wymagana jest seria od 2 do 5 zabiegów w odstępach co ok.14 dni, a następnie wystarczy wykonać zabieg przypominający co ok. 5 miesięcy. Ja dokładnie tak postępuję i jestem zachwycona 😊.

Najbardziej cieszy mnie też fakt, że zabieg może być wykonywany przez cały rok i nie wymaga żadnego przygotowania przed wizytą, a co ciekawe – może być stosowana przy każdym typie skóry, nawet w przypadku tej bardzo delikatnej i cienkiej!

Jeżeli sama chcesz nauczyć się wykonywać ten HITOWY zabieg, uwielbiany przez każdego, kto go choć raz spróbował – nie zwlekaj. Poprawiona elastyczność, maksymalne nawilżenie i odżywienie skóry gwarantowane!

Proponowane kursy:
.